3. 6. 2008

Amfora - Velkolepý projekt na Jadranu

Placená inzerce

Od Benátek až po Atény nenajdete nic podobného!!!

Amfora , největší hotel na ostrovu Hvar, prošel celkovou rekonstrukcí a bude sloužit hostům jako luxusní letovisko s nejkrásnějšími kaskádovými bazény v této části Jaderského moře.

Luxusní letovisko Amfora je nejkrásnější rekreační středisko v oblasti středomořských ostrovů. Nachází se v klidném zálivu obklopeném smrkovým hájem, deset minut chůze od historického města Hvar. Amfora má k dispozici nejmodernější konferenční prostory, špičkové vybavení, krásnou soukromou pláž a je tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou, team buildingy, konference a jiné společenské události.

„Ačkoli byl interiér dokončen již minulý rok a hotel je od té doby v provozu, můžeme až teď, ve chvíli, kdy jsme dokončili také unikátní kaskádový komplex bazénů, směle prohlásit, že od Benátek až po Atény opravdu nenajdete nic podobného. Amfora je soběstačné středisko poskytující veškeré služby. Jeho součástí je i celý záliv, od čehož se odvíjí i jeho jméno –plážové letovisko Amfora. Amfora vznikla s úmyslem uspokojit poptávku turistů po 4 a 5 hvězdičkových hotelech a službách. Místní infrastruktura navíc umožní prodloužit běžné prázdninové období a přilákat hosty i mimo hlavní sezónu. Největší atrakcí budou samozřejmě naše bazény. Již teď jsme zaznamenali zvýšený zájem ze strany jednotlivců, skupin, společností a cestovních kanceláří. Stavební práce byly zahájeny v roce 2006 a dokončeny v květnu 2008,“ řekl Jacques Bourgeois, výkonný ředitel Sunčani Hvar Hotels.

Amfora nabízí ideální možnost spojit příjemné s užitečným bez zbytečných kompromisů. Má k dispozici dva flexibilní taneční sály s velkou kapacitou a panoramatickým výhledem na záliv. Hotel je dokonale vybaven k souběžnému pořádání konferencí, workshopů, banketů, sympozií a nejrůznějších akcí pod širým nebem. Součástí konferenčního centra je také obchodní středisko, luxusní zasedací síň i menší prostory pro osobní jednání na stejně vysoké úrovni. Mezi ostatní služby patří organizace tematických večírků a příprava originálního menu na zakázku.

Amfora je víceúčelový projekt, který vnesl do starobylého světa ostrova závan čerstvého vzduchu. Hotelové pokoje se vyznačují dokonalostí stylu a nabízí nádherný výhled na ostrovy Paklinski. Jednoduchý design, teplé odstíny, originální vzory a dekorace zdůrazní nuance přirozeného světla a prostoru.

Součástí hotelu je také luxusní plážový klub Bonj "les bains" a lázně Sensori Ô, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Bonj "les bains" je unikátní projekt, který nemá z architektonického hlediska obdoby v celém Středomoří, a stal se symbolem nejen pro hotely Sunčani Hvar, ale i pro ostrov samotný. Nenapodobitelná atmosféra, soukromé kamenné chaty, masáže na pláži a stylové večírky na jachtě nabízí návštěvníkům ostrova neopakovatelný zážitek.

V pravé části letoviska se nachází dostupnější dalmatská plážová restaurace Maestral, která nabízí výběr nejlepších rybích specialit a mořské plody připravované tradičním místním způsobem. Plážový bar Splash připravuje po celý den koktejly a chlazené ovocné nápoje vybízející k účasti na tradičním plážovém večírku, kterým zde končí každý den.

Orco Property Group je přední investor, developer, správce fondu a nemovitostí působící na realitním a hotelovém trhu ve střední Evropě od roku 1991. V současnosti spravuje majetek ve výši 2,5 mld. EUR. Orco je lucemburská veřejně obchodovaná společnost kótovaná na Pařížské burze Euronext a na burzách cenných papírů v Praze, Varšavě a Budapešti. Portfolio Orco Property Group zahrnuje IPB Real, MaMaison Hotels & Apartments, Viterra Development, Gewerbesiedlungs-Gesellschaft mbH (GSG), Orco nemovitosti, Orco MOLCOM a maloobchodní projekty. Orco Property Group působí v České republice, Maďarsku, Polsku, Rusku, Chorvatsku, Německu, Slovensku a vyhodnocuje investiční příležitosti v nových regionech.

Orco Property Group je rovněž manažerem a investorem lucemburského nemovitostního uzavřeného fondu The Endurance Real Estate Fund (fonds commun de placement - fonds d'investissement spécialisé), který zastřešuje 6 podfondů zaměřených na realitní investice v oblasti kancelářských a obchodních budov, rezidenčních nemovitostí, průmyslových a logistických prostor, hotelových a lázeňských letovisek.

Fotografie
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Další zprávy